مایکروسافتنرم افزار های شبکه

دانلود Microsoft Exchange Server 2019 Cumulative Update 3

Microsoft Exchange Server 2019 Cumulative Update 3 یکی از پروژه‌ های بخش تولید Microsoft Server است که امکان ارسال، دریافت و مدیریت Email، تماس ها، تقویم را فراهم می کند و می توان از ابزارهایی مانند Microsoft Office Live Communications Server برای پیام رساندن فوری از آن استفاده کرد.

Microsoft Exchange Server 2019 Cumulative Update 3
Microsoft Exchange Server 2019 Cumulative Update 3

از جمله کاربردهای فراوان Exchange Server قابلیت راه اندازی Public Folder به منظور به اشتراک گذاری ایمیل های دریافت و ارسال شده توسط کابران است. نکته مهم قابلیت تعیین دسترسی کاربران جهت خواندن و یا پاک کردن و ساختن نامه‌ ها و فولدرهاست بصورتی که یک کاربر فقط بتواند ایمیل های خودش یا دیگران را بخواند و پاک کند. از دیگر نکته‌ های قابل بحث قابلیت اتصال چند سرور به یکدیگر و دسته بندی کاربران است.

آپدیت جدید Exchange server microsft معمولا شرکت مایکروسافت با ارائه Cumulative Update CU اکثر مشکلات را حل میکند و میتوان گفت این نسخه stable است و آماده استفاده در محیط های جدی می باشد .

چند نکته :

  • شما می توانید exchange 2019 قبلی خود را با این فایل ISO آپدیت کنید.
  • می توانید این نسخه را بصورت فایل جدا نصب کنید.
  • resource مورد نیاز در این نسخه خیلی بیشتر شده ، برای مثال resource های مورد نیاز برای ” Edge Transport ” حداقل 64GB ram برای این نسخه پیشنهاد می شود و همچنین برای “Mailbox” حداقل 128GB ram پیشنهاد می شود.

Download Microsoft Exchange Server 2019 Cumulative Update 3

Enterprise: YCQY7-BNTF6-R337H-69FGX-P39TY
 Standard: G3FMN-FGW6B-MQ9VW-YVFV8-292KP

همچنین در ادامه پیشنهاد میکنم آموزش نصب و پیکربندی Microsoft Exchange Server 2019 را هم دیدن نمایید.

آیا این مطلب مفید بود؟

 

دانلود Microsoft Exchange Server 2019 Cumulative Update 3 Microsoft Exchange Server 2019 Cumulative Update 3 یکی از پروژه‌ های بخش تولید Microsoft Server است که امکان ارسال، دریافت و مدیریت Email، تماس ها، تقویم را فراهم می کند و می توان از ابزارهایی مانند Microsoft Office Live Communications Server برای پیام رساندن فوری از آن استفاده کرد. از جمله کاربردهای فراوان Exchange Server …
5 1 5 1
0 / 5 5
منبع
digiboy
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن