عمومی

لینک دانلود نرم افزار Palo Alto Networks NG Firewall PanOS 9.0.1

شبکه های Palo Alto با مراقبت از هزاران شبکه تجاری، دولتی و ارائه دهنده خدمات، عصر جدیدی در امنیت سایبری ایجاد کرده اند. پلتفرم امنیتی کاملا موثر ما تمامی تجهیزات و عملکردهای امنیتی اصلی شبکه از جمله فایروال های نسل جدید، فیلترینگ URL، IDS/IPS و سیستم های دفاعی پیشرفته را در کنار هم قرار می دهد. از آنجایی که این تجهیزات از ابتدا با هدفی مشخص در این پلتفرم قرار داده شده اند و اساسا اطلاعات مهمی را با توجه به مقررات خاص به اشتراک می گذارند، به جرات می توانیم بگوییم که این پلتفرم در مقایسه با فایروال ها، UTMs و محصولات تشخیص تهدیدات قدیمی امنیت بیشتری را برقرار می کند.

لینک دانلود نرم افزار Palo Alto Networks NG Firewall

 2/6/2020 8:58 PM  3277610496 PA-VM-ESX-9.0.1.tar
 2/6/2020 8:56 PM  2699567616 Panorama-ESX-8.1.0.tar

قابلیت های شبکه های Palo Alto:

این محصول می تواند شکاف های موجود در وضعیت امنیتی یک سازمان را از بین ببرد چرا که تکنولوژی های امنیت شبکه درستی را ارئه می دهد و از آنها در مکان مناسب در شبکه استفاده می کند.

برنامه ها و عملیات های تجاری را با امنیت کامل اجرا می کند، چرا مکانیسم دفاعی آن بر مشاهده پذیری جز به جز، ارتباط متقابل و کنترل تمامی موارد مهم در محیط های کامپیوتری مدرن امروزی متکی است: برنامه ها، کاربران، و محتوا و نه فقط پورت ها و آی پی آدرس ها

Palo Alto Networks NG Firewall
Palo Alto Networks NG Firewall

تهدیدات قدیمی در وضعیت امنیتی و عملکرد تجاری که سازمان ها برای سالهای زیادی با آنها مواجه بوده اند، را از بین میبرد، چرا که این بسته امنیتی برای شبکه های مدرن با اقدامات فناوری جدید مانند پردازش ابری، مراکز داده ای نرم افزاری و mobility in mind طراحی شده است.

سازمان ها با کمک این پلتفرم می توانند با امنیت کامل از برنامه های مهم در اجرای کار و کسب خود استفاده کنند، نظارت و کنترل خود را حفظ کنند، اقدامات فناوری جدید را با اطمینان کامل دنبال کنند و از سازمان در برابر حملات سایبری مقدماتی تا پیشرفته و شناخته شده یا نشده محافظت کنند.

Palo Alto Networks NG Firewall
Palo Alto Networks NG Firewall

Default management IP addess is 192.168.1.1 (you can reach the firewall via https or ssh). Mgmt interface is the first interface.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. سلام و احترام

  یوزر و پسورد Palo Alto ورژن 9 رو ننوشتید، لطفا یوزر و پسورد را ایمیل کنید.
  ممنونم از زحمتی که برای آموزش می کشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا